Soud s Timošenkovou versus zlynčování Kaddáfího očima našich politiků.
Na Ukrajině byla odsouzena bývalá premiérka za kriminální čin. Byla odsouzena podle zákonů, které platily i za její vlády, která skončila na základě výsledku demokratických voleb. Timošenková měla advokáty. Soudní jednání bylo veřejné, měly na ně přístup média opoziční i zahraniční.
Soud vyvolal u našich politiků vlnu nevole. Ukrajině začali vyhrožovat sankcemi. Začali vyhrožovat dokonce konkrétním lidem, kteří se soudu účastnili, protože to byla jejich pracovní povinnost.
V Libyi byl zavražděn její bývalý vládce, který o svou funkci přišel ozbrojeným povstáním. Muammar Kaddáfí byl při zatčení zlynčován a poté zastřelen – bez soudu. Zastřelen byl i jeho syn. Jejich těla byly zhanobeny a obnažené veřejně vystaveny. Zvrhlí šílenci si mrtvoly fotili mobilními telefony.
Tuhle akci naši politici přímo podporovali, prostřednictvím NATO, jehož jsme členy poskytli leteckou asistenci při zatýkání a následné Kaddafiho vraždě.
Dost zvrhlá je i skutečnost, jak se pachatelé svým barbarským činem chlubí. Přemýšlím nad srovnáním, ale nic mě nenapadá.
Ani nacisti, ani komunisté za Stalina se tak nechovali.
Bezpáteřnost a amorálnost našich politiku je pěkně viditelná když se na oba „akty spravedlnosti“ podíváte pěkně vedla sebe a porovnáte co se vlastně stalo a jak naši papaláši reagovali.
Máslo na hlavě ale namají pouze Nečas a spol. K zabití Kaddáfiho například před 2 dny veřejně vyzývala americká ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Nevím jak v USA, ale v ČR je podněcování k trestnému činu trestné.
Viděl jsem video, kde ta zvířata vláčejí Kaddáfího živého za autem a mlátí jej. Opravdu nechutné. Jsou horší než zvířata, tancovat u krvavého těla a fotit si ho na mobil – jak můžeme takové kreatury vůbec podporovat?
Všichni, kdo se podíleli na bombardování Libye jsou zločinci.
není dobrou vizitkou pro západní demokracii a NATO. Myslím, že se stala nějaká chyba, avšak prozatím důvěři médiím a slavím s nimi. Až budou média za cca 3-4 měsíce toto kritizovat, pak se také ozvu.
Pokud vím, NATO mělo zajistit bezletovou zónu nad Lybií, jiný mandát od OSN nedostalo. Nikdo jim nedal mandát bombardovat města a zabíjet civilisty a provádět nálety na kolonu s Kaddáfím. Zajímalo by mě, kdy bude mezinárodní doud soudit tyhle zločince.
Alláh akbar! křičel dav a lynčoval Kaddáfího. Nikdo ho nebránil Na internetu se objevily záběry Kaddáfího bezprostředně poté, co ho rozvášněný dav vytáhl z potrubí, ve kterém se skrýval. Zraněný diktátor je pak za střelby a provolávání ‚Alláh akbar‘ vláčen pouští a lynčován.
Kadáafí žije, těší se dobrému zdraví a všem se nám směje.
Ne že by mi byl Kaddáfí nějak sympatickej, právě naopak. Ale kopat do mrtvol, fotit se s nima a podobně, to dělaj fakt jen h****. Ale pokud v davu byl někdo, komu plukovník vyvraždil půl rodiny, tak se asi od zvířat nic jinýho čekat nedá. Svět je divoký.
Ať byla rodina Kaddáfí vrahy nebo ne zasloužili si řádný proces, stejně jako Usáma. Koukám, že Američani jsou poslední dobou jako krvelačné šelmy, kterým krev „zachutnala“. zčínám zastávat názor, že ta „hnusná“ Varšavská smlouva přece jen k něčemu byla dobrá. V té době si Amíci tolik nevyskakovali, teď si asi myslí, že jsou spasiteli světa, proto vnucují všem tu svou „zaručeně pravou a dobrou demokracii“. na Rusy pořád někdo nadává kvůli zbrojení, ale kdo tu neustále vyvíjí stále dokonalejší zbraně a proč ?
Nevím, jestli jednou nebudou Libyjci litovat o co všechno přišli ? HDP $ 14 192, podpora v nezaměstnanosti $ 730, plat zdravotní sestry $ 1000, příspěvek při nanorezení dítěte $ 7000, nevratná dotace státu na pořízení bytu pro novomanžele $ 64.000,nevratný příspěvek na provozování živnosti $ 20.000, cena benzínu $ 0,14/ litr. Zdarma: zdravotní péče a část léků, školní vzdělávání. Vzdělávání a stáže v zahraničí:
placeny státem. Nájemné: neexistuje.
Platby za energie v domácnosti: neúčtují se. Automobil: zpravidla z 50 % dotuje stát. Úvěry bez úroků. Systém obchodů pro mladé rodiny (ne-bohaté) za dotované ceny výrobků.Alkohol-nežádoucí, není. Na první pohled je vidět, že finančně jsou na tom o světelné roky lépe, než otroci čeští a slovenští.Jen si představte,že by vám Nečas s Kalouskem z lásky k vám věnovali ze státní pokladny po svatbě Nečas s Kalouskem z lásky k vám věnovali ze státní pokladny po věnovali svatbě na zařízení bytu téměř jeden a půl milionu korun.Ano Libye dělá některé věci jinak, proto musí lehnout popelem.
Neříkám, že to byl svatoušek, ale i kdyby to někdo myslel se všemi dobře, tak se stejně vždycky najde někdo, komu se to líbit nebude. Ti vzbouřenci jsou obyčejná chátra prostě IQ tykve se zbraní. Obyčejní lidi se tam sice radují, ale brzo zapláčou, oni jsou jiná mentalita a čekají, že pro ně a za ně bude všechno dělat někdo jiný. Kdyby tahle mentalita lidí byla tady a a politici by dělali to stejné, co dělají, tak už je dávno nějaká vzpoura.
Pan Sarkozy měl včera šťastný den. Jemu se narodila dcera,
v Libyi zlynčovali a zabili tyrana, se kterým si ještě před pár lety mohutně potřásal pravicí. Cesta k ropě je zdá se volná, ačkoliv tu tlupu střílejících primitivů lačných po krvi a moci bych zase tolik nepodceňovala.
Na rozdíl od anarchistické a růdé lůzy na nad Kaddáfího smrtí vůbec netruchlím a dostal to co mu patřilo. Za podporu mezinárodního terorismu, vedení válek se sousedy, útlaku vlastního národa si tento konec naprosto zasloužil.
Lituji, že v r. 1989 stejně neskončili i takoví šíbři jako Husák, Bilak, Indra, Fojtík, Václavík, Kyncl, Jakeš, Štěpán, Lorenc a vůbec všichni normalizátoři od okresního tejemníka KSČ výše. Mohlo tady vše vypadat úplně jinak.
Jediný kdo z komunistických papalášů dostal co si zasloužil byl Ceausescu a to bylo na celý komunistický blok žalostně málo.
Zatím se z radosti střílí ze samopalu do vzduchu a z pancéřových pěstí do stěn budov, jež diktátor obýval. Mimochodem, má ten, kdo nikdy sportovně nestřílel, představu, kolik takové střelby stojí? Kdo to všechno financuje? Střelbu na Kaddáfího a proti Kaddáfímu a střelbu tam a střelbu jinam. Budoucnost přinese odpověď, co po Kaddáfím. Bez agrese NATO by pokračoval ve svém diktátorství, o tom netřeba pochybovat. Otázka je, zda Libyjci po deseti letech budou na Kaddáfího režim vzpomínat jako na dobu temna nebo jako na ztracený ráj.
V čem Ti soud s Tymošenkovou připadal „civilizovaný“? Že to nebyl monsrproces jako za Stalina nebo u nás s Horákovou? Že to bylo od samého počátku vyřizování si politických účtů a zastrašování opozice Ti připadá civilizované?
Navíc by jsi se měl probrat a uvědomit si, že dění na Ukrajině v hlubokém míru se bude posuzovat trochu jinak než průběh občanské války mezi znepřátelenými pouštními kmeny.
Kaddáfí se ve čtvrtek těsně před rozbřeskem pokusil v koloně několika desítek vozidel uprchnout z obklíčeného města. Daleko se však nedostal, protože kolonu asi v 8.30 zasáhly rakety z letadel NATO. Podle jednoho z činitelů aliance vypálila rakety buď francouzská stíhačka, nebo americké bezpilotní letadlo.
Agentury uvádějí, že na místě vzdáleném zhruba tři kilometry západně od Syrty zůstalo po zásahu na silnici asi 15 spálených automobilů. Uvnitř vozů a okolo nich bylo asi 50 těl.
Když diktátor střílí do lidí, evropská média řvou, že jde o násilí.
Když fav fanatických revolucionářů zlynčuje a zavraždí diktátora, západní kultura huláka, že se nastoluje demokracie.
Kaddafí byl zcel jistě tyran, ale držel islámskou a kmenovou pakáž pod krkem. A navíc poslední dobou spolupracoval, jen chtěl platit za ropu a Čína nabídla víc. Kecy o nastolovaní demokracie jsou jen pro tupe masy. Britum a Italum se jen nelíbilo, že by měli platit víc.
Hahaha, říkáme si euromaerická civilizace založená na židovsko-křesťanských tradicích. J
aksi křesťanské myšlení se vytrácí, když politici radostně komentují vraždu.